Ilustrační snímek

Z minulých dob jsme zdědili  po našich předcích obrovské bohatství v podobě víry, křesťanských tradic a mnohých památek, které nás dodnes oslovují svou krásou. Ne všechno jsme uchovali v dobrém stavu. Pokud by někdo chtěl obnovit své kontakty s duchovním dědictvím církve – jsem Vám plně k dispozici.

Pokud byste se rozhodli finančně podpořit úsilí o obnovu naší farnosti, budu Vám velice vděčný. Všechny aktivity farnosti jsou hrazeny s dobrovolných příspěvků lidí. Příslušnou částku můžete zaslat na účet farnosti. Název účtu:

Římskokatolická farnost Švihov; č.ú. 173463345/0300;

ČSOB, divize: Poštovní spořitelna.

Částku můžete zaslat jednorázově nebo zřídit trvalý příkaz k úhradě.

Pokud by to byla každoměsíčně částka 50, 100, 200Kč, … bude to pro farnost velká pomoc.

Koncem roku bude Vám zaslané potvrzení o přijetí daru, které lze připojit k daňovému přiznání!

Za všechny farníky a přátele farnosti jsou pravidelně ve švihovském kostele slouženy mše sv. Mnohokrát děkuji za všechny projevy přízně a podporu naší činnosti!

Ekonomická rada farnosti:  1.  Marie Česáková Houbová

2. Strachotová Marcela

3.  Hornová Jana

4.  Slámová Jaroslava

P. Mgr. Tomasz Kowalik - administrátor.